• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Pisanie Opowiadań: Twoja Kreatywna Pasja

Najróżniejsze gry na przeglądarki cieszą się obecnie ogromną wręcz popularnością, ale raczej trudno byłoby się temu dziwić. Przecież do cieszenia się wszystkimi doskonałymi rzeczami jakie mogą nam one zaoferować nie jest potrzeby żaden wydajny komputer – wystarczy zwyczajna przeglądarka oraz dostęp do internetu. Z drugiej strony całe mnóstwo ludzi nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, ale niektóre tytuły tego typu potrafią być naprawdę bardzo rozbudowane, przez co zapewniają nam wiele doskonałej zabawy. Oprócz tego same w sobie odznaczają się bardzo dużym zróżnicowaniem, zatem absolutnie każdy znajdzie wśród nich coś rzeczywiście dla siebie idealnego.
Fantastyczną propozycją dla każdego poszukującego dobrego tytułu tego typu bez wątpienia będzie gra Zero Hero. Mówiąc w skrócie, gracze mogą w niej stworzyć własnego bohatera obdarzonego oczywiście najróżniejszymi specjalnymi zdolnościami, aby następnie rywalizować nim z innymi ludźmi z całego świata. Gra jest nade wszystko niezwykle rozbudowana, przez co dysponujemy tutaj ogromnymi możliwościami podczas kreowania swojej postaci. Sama walka z innymi graczami jest niesamowicie emocjonująca, a za największe osiągnięcia w tej dziedzinie możemy oczekiwać ciekawych nagród. Wszystko to powoduje, że z grą tą można spędzić nawet wiele tygodni i nawet przez chwilę się nie nudzić. Gra jest oczywiście w pełni darmowa, a oprócz tego spotkamy się w niej z bardzo ciekawą grafiką.
Śmiało można zatem powiedzieć, że Zero Hero zalicza się obecnie do zdecydowanie najciekawszych tytułów na przeglądarki, jakie tylko są dostępne w internecie. Jeśli ktoś szuka dla siebie rzeczywiście dobrej zabawy tego typu, to zdecydowanie musi nieco bliżej się nią zainteresować.

1. Sprawdź tutaj

2. Sprawdź stronę

3. Zobacz szczegóły

4. Zobacz szczegóły

Sztuka Haiku: Tworzenie Krótkich Wierszy

Categories: Hobby

Comments are closed.