• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co naprawdę warto zwiedzić we Francji?

Co warto zwiedzić w Europie?
Być może przyroda kontynentu, który zamieszkujemy może się wydawać dla wielu nudna, przynajmniej jeśli porównać Europę z Ameryką Południową, to jednak nie można na pewno powiedzieć, iż europejskie miasta są gorsze od takich miast, które są zlokalizowane na innych kontynentach. Chociaż i z tą przyrodą wcale nie jest tak, iż np. europejskie góry są brzydsze – są różne gusta. Warto jednak zastanowić się w takim razie co tak naprawdę warto zobaczyć. Przede wszystkim skupmy się na miastach. Na początek oczywiście nasz kraj… Fantastycznym miejscem do odwiedzenia jest Kraków, Gdańsk, lecz także chociażby Sandomierz.
Warto pojechać w góry oraz morze. Generalnie w naszym kraju nie brakuje interesujących miejsc. Dla zwolenników wyjazdów za granicę na pewno można polecić wycieczki last minute do Pragi. Należy wiedzieć, że Praga jest przepięknym miastem – wartym przynajmniej 3 dni zwiedzania. Warto jednak postarać się zostać w stolicy Czeskiej Republiki dłużej, aby móc chłonąć atmosferę metropolii. Jeżeli wziąć pod uwagę krótsze podróże, bardzo interesującym miejscem jest Czeski Krumlov. Pewnie niezbyt wielu ludzi zna to miasteczko – bez dwóch zdań jedno z najbardziej klimatycznych miast w Europie.
Na uwagę zasługują także typowo niemieckie miasta. Czyli choćby Berlin – umiejscowiony całkiem blisko polskiej granicy. Berlin to teraz spora metropolia, w końcu to stolica Niemiec. Jednakże w porównaniu do przykładowo Monachium, Berlin nie wygląda wcale na bogate miasto – przynajmniej jeżeli wziąć pod uwagę niemieckie realia. Rewelacyjnym miejscem na organizację wycieczki jest także Amsterdam – w szczególności stolica Holandii powinna spodobać się młodym ludziom. Takich miast oraz miasteczek można wymienić bardzo wiele. To pokazuje, że nie ma dużo bardziej zróżnicowanego kontynentu, aniżeli Europa. To 100% pewnik.

1. Więcej informacji

2. Sprawdź tutaj

3. Przeglądaj

4. Przeczytaj to

5. Zobacz więcej

Categories: Rekreacja

Comments are closed.